Panel logowania  
     
 
Login:
Hasło:
Strona główna
Rejestracja użytkownika
Przypomnij hasło
Dodaj do ulubionych
 

  Wasze Historie  
     
 
Dodaj Swoją Historię

     "Pewnego dnia Puchatek długo, długo rozmyślał, aż wreszcie pomyślał, że powinien odwiedzić Klapouchego, ponieważ nie widział go aż od wczoraj."

Alan Alexander Milne „Kubuś Puchatek”


A więc ruszamy!

     Praca nad portalem trwała prawie rok. Na początku naszym zamierzeniem było stworzenie możliwości odnalezienia przyjaciół z czasów dzieciństwa i młodości - a więc okresu nauki w szkole podstawowej, średniej i wyższej. Wkrótce nasunęło nam się pytanie - co w takim przypadku z kolegami z pracy, znajomymi z imprez , koncertów, biwaków, pierwszej dyskoteki ? Jest wiele osób z którymi zetkęlismy się w różnych sytuacjach , a nie mamy z nimi kontaktu. Czy nie warto odnowić i tych znajomości?

     Do Waszej dyspozycji zostawiamy bazę szkół z całej Polski. Każdy z użytkowników posiada własne konto, które może modyfikować, ustalać swoj profil, wzbogacać zdjęciami. Istnieje bardzo rozbudowana wyszukiwarka, dzięki której możecie znaleść nie tylko znajomych, o których pamiętacie, ale również tych, którzy byli w Waszym pobliżu w czasie nauki lub pracy . Zakres prywatności czyli to jakie informacje o Was otrzymają Wasi koledzy, ustalacie sami. Od początku postawiliśmy na funcjonalność i przyjazność w użytkowaniu i mamy nadzieje, ze będziecie bardzo mile zaskoczeni mozliwościami tego portalu. Jeżeli dzięki tej stronie udało wam się odnaleźć przyjaciela, przyjaciółkę, pierwszą miłość albo po prostu starego znajomego sprzed lat i chcielibyście o tym opowiedzieć - zamieście tu Swoją Historię.

Dobrej zabawy i pomyślnych łowów!

     "To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia".

Paul Thiry Holbach

Rówieśnicy.pl (03.10.2007 20:49)
Dodaj Swoją Historię